Projekty wykonane przez architekta

Architekt jest osobą odpowiedzialną za projekty domów które klient zakupuje. To on dobiera wszystkie szczegóły i przede wszystkim wymyśla plany tak aby miały wzięcie. Nie jest to łatwe zadanie choćby z tego względu aby projekty domów się nie powtarzały. Są one różnorodne, dopasowane do potrzeb klienta zarówno z mniejszym, jak i z większym portfelem. Większość z nich jako gotowe można zobaczyć w katalogach projektowych. Każda strona posiada zupełnie inne projekty które dodatkowo są szczegółowo opisane. Główne cele takich projektów to zdjęcia pokazujące jak dom ma wyglądać po zbudowaniu. Widnieje kilka zdjęć z różnych stron a także są wizualizacje wnętrza. Dzięki temu już na tym etapie klienci mogą podjąć decyzję czy dany projekt im się podoba. Aby mieć więcej treści zamieszczone są również informacje o powierzchni domu, możliwościach zrobienia ogrodu a także dokładne pomiary oraz przybliżony kosztorys. W katalogu jest tylko kilkaset zdjęć projektów, gdzie biura projektowe na swoich stronach posiadają ich tysiące. Co roku są dodawane nowe projekty tak aby można było zobaczyć jaka technologia architektoniczna się zmienia. Wybory dotyczą również tego czy projekt ma być w stylu tradycyjnym czy też nowoczesnym. Oczywiście sam wybór projektu jest płatny i wynosi w granicach kilku tysięcy złotych. Projekty architektoniczne mogą być także wykonane na życzenie klienta który ma swoje własne wizje przyszłego domu.

Dodaj komentarz