Prawdziwa feeria kolorów

Nie musimy wcale wyznawać zasady, że wnętrze mieszkania za wszelką cenę powinno być stonowane. Tylko od nas zależy jak urządzimy wnętrze naszego domu. Jeśli podoba nam się połączenie jedynie stonowanych kolorów to w porządku. Jednak jeśli interesuje nas połączenie zieleni z żółcią, czerwieni z fioletem albo błękitu z seledynem, to nic nie stoi na przeszkodzie. Każdy z nas może posiadać takie wnętrze jakie tylko chce. Czerwień do fioletu nie pasuje? W zasadzie dlaczego dnie? Wybierzmy kolor dominujący oraz dodatkowy. Kolorem fioletowym można pomalować jedną ze ścian. Na jej tle można postawić lawendową sofę. Na niej położyć czerwone poduszki dekoracyjne. Czerwone mogą być także zasłony oraz może być dywan. Dodajmy czerwone obrazy na fioletowej ścianie. Reszta ścian niech będzie biała, a meble stonowane, na przykład kremowe. Każdy kolor może do siebie pasować, jeśli to my zaprojektujemy ciekawą aranżację. To my musimy mieć pomysł na to jak nasz dom ma wyglądać. Jeśli tylko chcemy, możemy stworzyć dla siebie salon pełen plastikowego różu i nikomu nic do tego. To my mamy dobrze czuć się we własnym domu. Nikt nie może na dyktować co powinniśmy zrobić, a czego wręcz robić nie można. Pomysłów na kolory może być wiele. Można łączyć te stonowane z intensywnymi jak i połączyć ze sobą kilka mocnych i żywych na przykład czerwień, żółty, zielony i niebieski. Nie ma żadnych przeszkód ku temu.

Dodaj komentarz