Praktyczny przedpokój w towarzystwie gadżetów

Obecnie, w różnych sklepach budowlanych, wykończeniowych, czy na aukcjach internetowych możemy znaleźć bogatą ofertę gadżetów do różnych pomieszczeń naszego domu. Praktyczne zastosowanie mają one również w przedpokoju, gdzie niebanalne rozwiązania będą nie tylko przydatne, ale również spełnią funkcję dekoracyjną. Zacznijmy od wieszaka na wierzchnie okrycia. Wybierzmy najlepiej taki, który jest w komplecie z półką, dzięki czemu zyskamy dodatkowe miejsce na zimowe czapki i szaliki. Zawieszki do ubrań są dostępne w różnych ciekawych kształtach, kolorach i fakturach. Proste, drewniane wieszaki będą dopełnieniem industrialnego wnętrza, a te, w kształcie zwierząt, czy kolorowych groszków- wnętrza nowoczesnego. Jeżeli mamy tendencję do gubienia kluczy- zainwestujmy w oryginalną szafeczkę, przeznaczoną specjalnie do wieszania kluczy. Gdy używamy łyżki do butów, możemy zaopatrzyć się w kolorową, wesołą łyżkę w kształcie buta, lub taką, która stoi 'na własnych nóżkach’. Aby drzwi wejściowe nie obijały się o ścianę, wybierzmy oryginalny stoper do drzwi. Awangardowe wzory i mnogość kolorów pozwolą na dostosowanie wzoru do aranżacji wnętrza. Obok szafki na buty postawmy oryginalny stojak na parasolki, a na podłogę połóżmy gumową matę, gdzie postawimy zabłocony, czy mokre buty. Designerskie dodatki umilą nam korzystanie z gadżetów, a ich praktyczność sprawi, że nie będą to tylko zbędne ozdoby, 'zagracające’ wnętrze.

Dodaj komentarz