Pomysły na wystrój wnętrza

Pomysłem na aranżację wnętrza może być wszystko. Wiele na przykład zależy od tego czym damy się zainspirować, jaki posiadamy gust i co nas interesuje. Dla jednych idealnym pomysłem będzie stworzenie wnętrza w stylu vintage. Ich marzeniem jest po prostu móc przenieść się w czasie do lat dwudziestych ubiegłego wieku. Może to dlatego, że kochamy postać Marilyn Monroe? Może dlatego, że kochamy się w delikatnym wzorku różowych różyczek, w subtelnych serwetkach oraz rzeźbionych mebelkach? Dla kogoś innego idealnym pomysłem na wystrój wnętrza będzie na przykład wybór nietypowego dodatku. Na przykład być może nabędziemy kontrabas, który jest zniszczony, ale naszym zdaniem pięknie wkomponuje się do wnętrza z duszą dzięki temu, że dobierzemy do niego kilka starych komód, a wytartą sofę obijemy materiałem w romantyczne kwiaty. Każdy z nas może znaleźć dla siebie inny ciekawy pomysł. Jedni zainspirują się szablonem, który pozwoli na ścianie stworzyć nietypowy motyw. Inni na przykład zainspirują się już gotową aranżacją, która została sfotografowana w magazynie dotyczącym aranżacji domowych przestrzeni. Dla niektórych bardzo ważne będzie również to, aby jednak posiadać dla siebie pomysł, który jest związany z ich pasją, dlatego dzięki temu tworzą pełne inspiracji wnętrza, które mówią o zamiłowaniu do śpiewu, do piłki nożnej czy do czarno-białego filmu. Każdy może znaleźć idealny pomysł dla siebie.

Dodaj komentarz