Jak odwzorować nurt

Dla niektórych z nas nie ma najmniejszego problemu w tym, aby stworzyć wnętrze czy to w stylu rustykalnym, czy to w stylu glamour, czy też w stylu nowoczesnym. Posiadając takie predyspozycje warto zastanowić się czy nie byłoby dobrym pomysłem na przykład to, aby wykorzystać nasze umiejętności? Możemy sugerować pomoc sąsiadom, możemy doradzać w Internecie albo chwalić się fotografiami naszych aranżacji w magazynach, które traktują o aranżacji. Każdy z nas powinien nieco poczytać o interesującym go nurcie. Jeśli jednak jeszcze go nie wybrał trzeba dokładnie poszukać tego, co jest naszym zdaniem idealne. Po pierwsze powinniśmy poczytać o tych aranżacjach. Nie szukajmy bezmyślnie fotografii, bo kiedy nie znamy się na aranżacjach, nie będziemy wiedzieli co takiego znaleźliśmy i co nam się podoba. Jak na przykład można odwzorować u siebie styl skandynawski? Przede wszystkim powinniśmy postawić na chłodne kolory. Podłoga, ściany mogą być białe. Ostatecznie podłoga może być czarna. Poza tym liczą się nowoczesne meble, z chromowanymi wstawkami jak podłokietniki, oparcia, klamki, nóżki. Na meblach, na dodatkach albo na ścianach mogą pojawiać się skandynawskie wzory w stylu folkowym. Jeśli chcemy na przykład odwzorować styl vintage, wtedy musimy kupić stylowe meble, postarać się o kwiatowy wzór albo na aneksie wypoczynkowym, albo na poduszkach dekoracyjnych i zasłonie. Mile widziane są ciepłe kolory, obrusiki, serwetki ręcznie robione.

Dodaj komentarz